Leírás és Paraméterek
A Peterson női függőleges bőr pénztárca stílusos és praktikus választás. Kiváló minőségű bőrből készült, és tökéletesen rendszerezi a kártyákat és jegyzeteket. Elegáns dobozba csomagolva, kiváló ajándék bármilyen alkalomra.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 19 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 19 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft