Leírás és Paraméterek
A Peterson női bőrtárca stílusos és praktikus kiegészítő. Kiváló minőségű bőrből készült, és rendezetten tárolja a kártyákat és a készpénzt. Elegáns dobozba csomagolva, tökéletes ajándék bármilyen alkalomra.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 19,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 19,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca PTN 22311L-VT-E
9.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
9.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN 22308-VT-T
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft