Leírás és Paraméterek
A Peterson női pénztárca az elegancia és a funkcionalitás kombinációja. A legmagasabb minőségű természetes bőrből készült, garantálja a tartósságot és a visszafogott megjelenést. Az aprólékos kivitelezés minden részletén látszik, a márka kerek, elegáns logója pedig egyedi jelleget kölcsönöz. A pénztárca tágas rekeszt kínál a bankjegyek, kártyák és érmék számára, kényelmet biztosítva a mindennapi használathoz. Elegáns dobozba csomagolva ideális ajándéknak.
A pénztárca RFID védelemmel van ellátva - egy olyan speciális technológiával, amely blokkolja az RFID-chipes kártya adataihoz való illetéktelen hozzáférést, így védve azokat az információlopástól.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 13,5 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 13,5 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft