Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft