Leírás és Paraméterek
SF-1814-JM-2574 VÉGE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Milan Design |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 10,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Milan Design |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 10,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Női PU pénztárca SF-1815-DNM Red
3.990 Ft
MILANO DESIGN Női pénztárca
3.980 Ft
MILANO DESIGN Női pénztárca
3.980 Ft
MILANO DESIGN Női pénztárca
3.980 Ft
MILANO DESIGN Női pénztárca
3.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft