Leírás és Paraméterek
SF1840-JM-2659 PIROS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Milan Design |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | csúszka |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Milan Design |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | csúszka |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
MILANO DESIGN Női pénztárca
2.980 Ft
MILANO DESIGN Női pénztárca
2.980 Ft
MILANO DESIGN Női pénztárca
3.980 Ft
MILANO DESIGN Női pénztárca
3.980 Ft
MILANO DESIGN Női pénztárca
3.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft