Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- magasság: 9,5 cm
- szélesség: 12 cm
- mélység: 2 cm
- érmefoglalatok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 11
- dokumentumrekeszek száma: 4
- lánc hossza: 49 cm
- Csat: nincs
- RFID stop: igen
- járműnyilvántartáshoz illeszkedik: igen
- díszdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | egyéb |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | egyéb |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
RFID bőrtárca N4C-VIN-14
7.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N4C-VIN-C Barna
7.990 Ft
Inny Férfi pénztárca
7.990 Ft
RFID bőrtárca N4C-VIN-09
7.990 Ft
Bőr pénztárca N992-MHD-H
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft