Leírás és Paraméterek
NARANCSSÁRGA SZÍN 5
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | LuluCastagnette |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Komory | 2 |
| Zsebek | 4 |
| Méret | kicsi (nem A4-es méret) |
| rögzítse | csúszka |
| Szélesség | 21,5 cm |
| Hosszúság | 18 cm |
| mélység | 7 cm |
| Pánt hossza | 130 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | LuluCastagnette |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Komory | 2 |
| Zsebek | 4 |
| Méret | kicsi (nem A4-es méret) |
| rögzítse | csúszka |
| Szélesség | 21,5 cm |
| Hosszúság | 18 cm |
| mélység | 7 cm |
| Pánt hossza | 130 cm |
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft