Leírás és Paraméterek
86302-DIAMOND-6838 M
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Lorenti |
| Anyag | valódi lakkbőr |
| Fő szín | többszínű |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 18 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| Mélység | 4 cm |
| Tervezési változat [eng]. | gyémánt |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Lorenti |
| Anyag | valódi lakkbőr |
| Fő szín | többszínű |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 18 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| Mélység | 4 cm |
| Tervezési változat [eng]. | gyémánt |
Hasonló termékek
RFID bőr pénztárca LORENTI 55020-RS
7.990 Ft
Női bőrtárca 42329-WAV Tengeri színű
7.990 Ft
Női bőr pénztárca 42329-CEK Fekete
7.990 Ft
Női bőr pénztárca 55020-WAV Navy
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft