Leírás és Paraméterek
SPG-19401-1930 PIROS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | egyéb |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | egyéb |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft