Leírás és Paraméterek
N165-CC TAN
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | egyéb |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | egyéb |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Bőr szervező pénztárca-eti N165-CC
6.990 Ft
Bőr kulcstartó 34800-ACL Tan&Fam
2.990 Ft
Bőr irattartó tok OKL-VTSI
2.990 Ft
Bőr irattartó tok OKL-GRVT Barna
2.990 Ft
Bőr irattartó tok OKL-CRCL
2.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft