Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Magasság (cm): 10
- Szélesség (cm): 12,5
- Vastagság (cm-ben): 2
A tárca a következőket tartalmazza:
- Érmezsákok száma: 1
- Bankjegyzsebek száma: 2
- Kártyafoglalatok száma: 8
- Dokumentumtartó rekeszek száma: 6
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | egyéb |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | egyéb |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
Hasonló termékek
Inny Férfi pénztárca
3.980 Ft
Inny Férfi pénztárca
4.980 Ft
Inny Férfi pénztárca
4.980 Ft
Inny Férfi pénztárca
4.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft