Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | egyéb |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Mintaváltozat | 1 |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | egyéb |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Mintaváltozat | 1 |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca N992A-HP-BL Tan
4.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N4A-HP-BL Tan
4.990 Ft
Bőr pénztárca N4-MHD-H
4.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N4A-HP-BL Rust
4.990 Ft
Bőr pénztárca N992-MHD-H
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft