Leírás és Paraméterek
N4-MHD-L BR-WH-R
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Nincs márka |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 13 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Nincs márka |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 13 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft