Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | egyéb |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Mintaváltozat | 2 |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | egyéb |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Mintaváltozat | 2 |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft