Leírás és Paraméterek
1085B-11H
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Himawari |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | kék |
| Szélesség | 28 cm |
| Magasság | 41,5 cm |
| mélység | 14 cm |
| Kapacitás | 21 L |
| A4 formátum | illeszkedik a |
| Különleges jellemzők | vízálló |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Himawari |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | kék |
| Szélesség | 28 cm |
| Magasság | 41,5 cm |
| mélység | 14 cm |
| Kapacitás | 21 L |
| A4 formátum | illeszkedik a |
| Különleges jellemzők | vízálló |
Hasonló termékek
Himawari Hátizsák 88-27
12.990 Ft
HIMAWARI poliészter hátizsák 1881-04
12.990 Ft
HIMAWARI poliészter hátizsák 1881-37
12.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft