Leírás és Paraméterek
R-N992L-PDM-3272 BLA
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 13 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 13 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Női öko pénztárca R-005-BF8 Fekete
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-007-SF7 Fehér
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-005-BF8 Ecru
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft