Leírás és Paraméterek
Férfi bőrtárca CPR-06-NABR Fekete az üzletek nagykereskedelmi ajánlatában.
Klasszikus férfi pénztárca egy lengyel márkától, természetes bőrből. Közepes méretű pénztárca nagyon jól szervezett rekeszrendszerrel és tárolórekeszekkel, amely:
- 1 érmés zseb pattintós záródással;
- 2 széles bankjegyzseb , amelyek a tárca szélességében vannak elrendezve;
- 8 kártyafülke;
- 5 rekesz a nagyobb dokumentumok, például a forgalmi kártya számára.
Férfi bőrtárca
- Precíziós kézműves munka | nagy tartóssággal varrott, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | A gyártáshozkiváló minőségű, puha, borítású természetes bőrt használtak. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Férfi pénztárca, amelyet a hagyományos design jellemez;
- Tágas és funkcionális | Tárca vízszintes tájolásban. Nagy mennyiségű készpénz, kártyák és dokumentumok, például személyi igazolvány vagy jogosítvány tárolására alkalmas;
- A legmagasabb szintű biztonság | RFID STOP technológia megvédi a tárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével.
A csomagolás fontos
A pénztárca merev kartondobozba van csomagolva gyönyörű ezüst színűdobozba.
Védő, szövetből készült, logóval ellátott betétbe van csomagolva.
Az ilyen csomagolással időt és pénzt takaríthat meg! Nem kell magadnak ajándékcsomagolást keresned, ha ezt a fenomenális pénztárcát szeretnéd ajándékozni valakinek :)
A prémium termék megköveteli, hogy a legapróbb részletekre is odafigyeljen.
Paraméterek:
- Márka: Rovicky
- magasság: 10 cm
- szélesség: 12,5 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 8
- dokumentumrekeszek száma: 5
- gépjármű-nyilvántartási szám: igen
- külső rögzítés: pattintós zár
- hardver színe: ezüst
- díszdoboz: igen
- RFID STOP: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft