Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Nincs márka |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Kapocs | nie |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 13 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Nincs márka |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Kapocs | nie |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 13 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Euroline Női pénztárca
4.980 Ft
Női bőr pénztárca RD-03-GCL-NL RED
5.990 Ft
Euroline Női pénztárca
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft