Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- magasság: 10 cm
- szélesség: 18,5 cm
- mélység: 3,5 cm
- érmezsákok száma: 2
- bankjegyzsebek száma: 3
- kártyafiókok száma: 10
- dokumentumrekeszek száma: 1
- RFID-stop funkció: Igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Nem |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Nem |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Peterson Valódi bőr Pénztárca
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft