Leírás és Paraméterek
Jellemzők:
- magasság: 13,5 cm
- szélesség: 10 cm
- vastagság: 1 cm
- RFID védelem: igen
- dedikált kártyafoglalatok: 5
- dokumentumfoglalatok száma: 3
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Nincs márka |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 10 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Nincs márka |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 10 cm |
Hasonló termékek
Euroline Férfi pénztárca
2.980 Ft
Euroline Férfi pénztárca
3.980 Ft
Euroline Férfi pénztárca
3.980 Ft
Euroline Férfi pénztárca
3.980 Ft
Euroline Férfi pénztárca
3.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft