Leírás és Paraméterek
N4-BMN-NL FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Nincs márka |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 13 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Nincs márka |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 13 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Bőr kártya tok TW-04-VT-NL BROWN
3.990 Ft
Euroline Férfi pénztárca
3.980 Ft
Euroline Férfi pénztárca
3.980 Ft
Euroline Férfi pénztárca
3.980 Ft
Euroline Férfi pénztárca
3.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft