Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Magasság: 10,5 cm
- Szélesség: 8,5 cm
- Vastagság: 2 cm
A pénztárca tartalmazza:
- Kártyafiókok száma: A tárca tartalmaz: Kártyafiókok száma: 1 db: 20 + 1
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| Szélesség | 8,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| Szélesség | 8,5 cm |
Hasonló termékek
PTN 003-BH Piros öko bőr pénztárca
4.990 Ft
Női PU pénztárca PTN 011-F fekete
4.990 Ft
Peterson Férfi Pénztárca
4.990 Ft
Peterson Női táska
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft