Leírás és Paraméterek
R-PRK-01-V36-2849 RE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | csúszka |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 20 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | csúszka |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 20 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca R-N22-ZPT Narancs színben
10.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
10.990 Ft
Női bőrtárca R-N22-ZPT Sárga
10.990 Ft
Női bőr pénztárca R-N19-ZPT Piros
10.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft