Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Magasság (cm): 9,5
- Szélesség (cm-ben): 13,5
- Vastagság (cm-ben): 2,5
A tárca a következőket tartalmazza:
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 4
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | David Jones |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | zöld |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 13,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | David Jones |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | zöld |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 13,5 cm |
Hasonló termékek
DAVID JONES P110-510A öko pénztárca
3.990 Ft
DAVID JONES Női pénztárca
4.980 Ft
DAVID JONES Női pénztárca
4.980 Ft
DAVID JONES Női pénztárca
4.980 Ft
DAVID JONES Női pénztárca
4.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft