Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Bordázott betét hossza | 19cm |
| Nem | Férfi |
| Övbujtató | fix - fém |
| Öv megnevezése | automata öv |
| Öv mérete | 110 |
| Öv stílusa | elegáns |
| Öv szélessége | 3cm |
| Öv típus | Automata |
| Övcsat anyaga | fém |
| Övcsat mérete | 8 x 4 cm |
| Övcsat színe | fekete |
| Övcsat típusa | automata |
| Választható szín | |
| Zár tipusa Öv | Bújtatós |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Bordázott betét hossza | 19cm |
| Nem | Férfi |
| Övbujtató | fix - fém |
| Öv megnevezése | automata öv |
| Öv mérete | 110 |
| Öv stílusa | elegáns |
| Öv szélessége | 3cm |
| Öv típus | Automata |
| Övcsat anyaga | fém |
| Övcsat mérete | 8 x 4 cm |
| Övcsat színe | fekete |
| Övcsat típusa | automata |
| Választható szín | |
| Zár tipusa Öv | Bújtatós |
Hasonló termékek
Automata férfi öv 120 cm
3.990 Ft
Automata férfi öv 115 cm
3.990 Ft
Automata férfi öv 125 cm
3.990 Ft
Automata férfi öv 120 cm
3.990 Ft
Automata férfi öv 130 cm
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft