Leírás és Paraméterek
R-RD-41-GCL HADITENGERÉSZET
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Hasonló termékek
Női öko pénztárca R-005-BF8 Pearl
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-005-BF8 Navy
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-001-HN6 Plum
4.990 Ft
ROVICKY Női pénztárca
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft