Leírás és Paraméterek
R-613-DDW-0357 D.BLU
- Érmefoglalatok száma: 1 (dupla)
- Bankjegyfoglalatok száma: 2
- Kártyahelyek száma: 10
- Dokumentumfoglalatok száma: 4
- Jármű-nyilvántartáshoz illeszkedik: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca R-615-DDW D.Blue
8.990 Ft
Női bőr pénztárca R-N18-SCW Piros
8.990 Ft
Női bőrtárca R-N0493-ART-19
8.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
8.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft