Leírás és Paraméterek
250-MH-1794 BARNA
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Komory | 1 |
| Zsebek | 5 |
| Méret | kicsi (nem A4-es méret) |
| rögzítse | csúszka |
| Szélesség | 17 cm |
| Magasság | 19,5 cm |
| mélység | 4,5 cm |
| Pánt hossza | 152 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Komory | 1 |
| Zsebek | 5 |
| Méret | kicsi (nem A4-es méret) |
| rögzítse | csúszka |
| Szélesség | 17 cm |
| Magasság | 19,5 cm |
| mélység | 4,5 cm |
| Pánt hossza | 152 cm |
Hasonló termékek
Bőr táska ALWAYS WILD 250-MH Barna
9.990 Ft
ALWAYS WILD Valódi bőr Férfi táska
9.990 Ft
Bőr táska ALWAYS WILD 840-MHC fekete
8.990 Ft
Bőr+vászon táska ALWAYS WILD 251-MHC
8.990 Ft
ALWAYS WILD Férfi táska
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft