Leírás és Paraméterek
Mindig Wild® N4-CHM-VIRG RFID STOP bőr pénztárca termék nem kedvezményes nagykereskedelmi ajánlatot
A "Szűz"férfi pénztárca ideális választás a jegy alatt álló kisasszonyok és azok számára, akik értékelika egyedi és személyre szabott kiegészítőket. A kiváló minőségű nubuktermészetes bőrből készült pénztárca finom eleganciával és tartóssággal tűnik ki, sima felülete pedig kellemes tapintású. A tárca előlapján gondosan kidolgozott vésés látható, amelya Szűz Mária szimbólumot és a "VIRGO" feliratot ábrázolja, ami egyedi, egyéni jelleget kölcsönöz a tárcának.
A pénztárcáta praktikus belső elrendezése különbözteti meg. Kinyitva a következőket találjuk:
- 1 pattintással záródó érmezseb
- 2 széles bankjegyzseb, amelyek segítségével akár két pénznemet is rendben tarthatunk.
- 10 kártya-, névjegykártya- vagy személyi igazolványrekeszt
- 3 dokumentumrekesz a kissé nagyobb dokumentumok, például a gépjármű-nyilvántartási kártya számára.
- 1 cipzáras zseb a tárca középső részében
Az Always Wild® pénztárca előnyei
-
Tapasztalt márka | Az Always Wild® lengyel márka terméke, amelyet már évek óta értékelnek a bőráruk piacán.
- Elegáns design | Fektessen be egy olyan pénztárcába, amellyel mindig divatosnak és kényelmesnek fogja érezni magát.
- Különlegesen kiválasztott anyag | A pénztárca kiváló minőségű természetes bőrből lett varrva, ami évekig garantálja a minőséget.
- Átgondolt funkcionalitás | Számos rekeszt és zsebet tartalmaz, hogy minden szükséges tárgy kéznél legyen.
- Ajándékcsomagolás | Ha ajándékot keres egy szerettének, a pénztárca tökéletes megoldás! Ráadásul eredeti, elegáns dobozban van csomagolva. Az ajándék máris teljes!
Ideális ajándék
A tárca tökéletes ajándékötlet, ezért a tárcával együtt egy gyönyörű márkás dobozt is kap .
Paraméterek:
- Márka: Always Wild®
- magasság: 13 cm
- szélesség: 9,5 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 10
- dokumentumrekeszek száma: 3
- járműnyilvántartási okmányok száma: igen
- külső rögzítés: nincs
- hardver színe: arany
- díszdoboz: igen
- RFID STOP: igen
- garancia: 12 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Tervezési változat [eng]. | Panna |
Vélemények
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Tervezési változat [eng]. | Panna |