Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: Always Wild®
- magasság: 9,5 cm
- szélesség: 12 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 9
- dokumentumrekeszek száma: 3
- gépjármű-nyilvántartási szám: nincs
- külső rögzítés: pattintós zár
- a hardver és a záróelemek színe: ezüst
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Díszdoboz | van |
| Nem | Férfi |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Pénztárca Méret | 8 kártya |
| Választható szín | |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Díszdoboz | van |
| Nem | Férfi |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Pénztárca Méret | 8 kártya |
| Választható szín | |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca N992Z-GV BLACK
3.990 Ft
Bőr pénztárca 2901-BIC BROWN
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft