Leírás és Paraméterek
N20191-VTK-D BLACK
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 8 cm |
| Magasság | 10,5 cm |
| mélység | 1,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 8 cm |
| Magasság | 10,5 cm |
| mélység | 1,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft