Leírás és Paraméterek
2900-BIC BROWN
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,3 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,3 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft