Leírás és Paraméterek
AW-N4-MAL-0325 R.BLU
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Anyag típusa | MAL |
| Fő szín | kék |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Anyag típusa | MAL |
| Fő szín | kék |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca AW-N890-MAL Fekete
14.990 Ft
Férfi bőr pénztárca AW-N992-MAL Tan
14.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N992L-P-GTS Fekete
14.990 Ft
Férfi bőr pénztárca AW-N7-MAL Fekete
14.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N4Z-HWM Brown
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft