Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | narancs |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 13 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | narancs |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 13 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca PTN BC-418 Piros
13.990 Ft
Női PU aktatáska PTN PFF-01 piros
13.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN BC-418 Fekete
13.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN PL-418 Piros
13.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft