Leírás és Paraméterek
H29-3-SH9-6178 PIROS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 4 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 4 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca H23-2-SH9 Piros
27.990 Ft
Női bőrtárca H29-1-SH9 Piros
27.990 Ft
Női bőr pénztárca H24-1-SH9 Fekete
27.990 Ft
Női bőr pénztárca H29-2-SH9 Piros
27.990 Ft
Női bőr pénztárca H24-1-SH9-BL fekete
26.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft