Leírás és Paraméterek
N126-APU-BL-3264 M.B
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 11 cm |
| Hosszúság | 14 cm |
| mélység | 2 cm |
| Magasság | 9 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 11 cm |
| Hosszúság | 14 cm |
| mélység | 2 cm |
| Magasság | 9 cm |
Hasonló termékek
4U Cavaldi Lakkozott Női péztárca
5.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft