Leírás és Paraméterek
GD29-DNM-8066 PIROS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 4 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 4 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca 0001L-P-BS
3.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 0001-P-BS
3.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 0002-P-BS
3.990 Ft
Bőr pénztárca N992-GPDM Fekete
3.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 0104-P-BS
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft