Leírás és Paraméterek
GD24-FO-DNM-7984 LIM
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
4U Cavaldi Női pénztárca
2.990 Ft
Női PU pénztárca GD24-DNM Limon
2.990 Ft
Női PU pénztárca GD24-FO-SFK Red
2.990 Ft
Női PU pénztárca GD27-DNM Limon
2.990 Ft
Női PU pénztárca GD27-SFK Red
2.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft