Leírás és Paraméterek
Vízszintes pénztárca valódi bőrből. Kártya- és dokumentumfülkékkel, egy jegyzetzsebbel és egy pokolbéli érmés résszel ellátva. RFID stop kiegészítővel.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | Tágas érmés rekesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | Tágas érmés rekesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Hasonló termékek
4U Cavaldi Női pénztárca
4.980 Ft
4U Cavaldi Női pénztárca
4.980 Ft
4U Cavaldi Női pénztárca
4.980 Ft
4U Cavaldi Női pénztárca
4.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft