Leírás és Paraméterek
M-10-1194 KÉK
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | kék |
| Szélesség | 11 cm |
| Hosszúság | 18,5 cm |
| mélység | 4,5 cm |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | csúszka |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Pánt hossza | 130 cm |
| RFID védelem | Nem |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | kék |
| Szélesség | 11 cm |
| Hosszúság | 18,5 cm |
| mélység | 4,5 cm |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | csúszka |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Pánt hossza | 130 cm |
| RFID védelem | Nem |
Hasonló termékek
M-10 Magenta színű aktatáska
3.990 Ft
Kézitáska-tárca M-19 01
3.990 Ft
Torebka porthole PU M-11-2213 Fekete
3.990 Ft
Torebka ablak PU M-11-7928 Piros
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft