Leírás és Paraméterek
0800L-P-BS-RFID-7698
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 12 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 12 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca 0001-P-BS
3.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 0002-P-BS
3.990 Ft
Férfi PU+bőr pénztárca M538-PU
3.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 0104-P-BS
3.990 Ft
Férfi PU+bőr pénztárca M621-PU
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft