Leírás és Paraméterek
TWR-74 SÁRGA
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | sárga |
| Komory | 1 |
| Zsebek | 1 |
| Méret | kicsi (nem A4-es méret) |
| rögzítse | csúszka |
| Szélesség | 22 cm |
| Hosszúság | 16 cm |
| mélység | 10 cm |
| Pánt hossza | 120 cm |
| Különleges jellemzők | védőlábak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | sárga |
| Komory | 1 |
| Zsebek | 1 |
| Méret | kicsi (nem A4-es méret) |
| rögzítse | csúszka |
| Szélesség | 22 cm |
| Hosszúság | 16 cm |
| mélység | 10 cm |
| Pánt hossza | 120 cm |
| Különleges jellemzők | védőlábak |
Hasonló termékek
PU női kézitáska R-KP-14-A19 Bézs 2
22.990 Ft
Női PU táska R-NER-ALE-11 MENTHA
22.990 Ft
PU női kézitáska R-KP-14-A19 Bézs színű
22.990 Ft
Női PU táska R-KP-19-A19 Fekete
23.990 Ft
Női PU táska R-KP-19-A19 Beige2
23.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft