Leírás és Paraméterek
Ajándékcsomag: férfi reggae pénztárca és BUFFALLO Peterson ZM42 eau de toilette nagykereskedelmi ajánlatban.
Exkluzív csomagolás
Mind a pénztárca, mind az eau de toilette a Peterson márka logójával ellátott ízléses díszdobozba van csomagolva. A csomagolás arany és fekete tónusai kiemelik a készlet luxus jellegét, így bármilyen alkalomra elegáns ajándékként adható.
Tárca specifikációk:
- Gyártó: PETERSON®
- Anyaga: valódi bőr
- Szélesség: 12 cm
- Magasság: 9 cm
- Mélység: 2,5 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyfoglalatok száma: 2
- Kártyafoglalatok száma: 9
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 4
- Orientáció: vízszintes
- Külső záródás: rugalmas pánt
- Járműnyilvántartáshoz illeszkedik: igen
- RFID STOP: igen
- Ajándékdoboz: igen
- Garancia: 24 hónap
Az eau de parfum illatjegyei:
- Illatjegyek: csúcsjegy: grapefruit, tengeri jegyek, mandarin.
- Szívjegy: babérlevél, jázmin
- Alapjegy: guaiacfa, pacsuli, ámbra.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 12 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 12 cm |
Hasonló termékek
Ajándékcsomag Női Pénztárcával és Tollal
17.990 Ft
Peterson Valódi bőr női ajándékcsomag
18.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Pierre Cardin Valódi bőr Ajándékcsomagok
20.980 Ft