Leírás és Paraméterek
TWR-60 SZÜRKE LOGÓ
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | szürke |
| Komory | 1 |
| Zsebek | 3 |
| Méret | kicsi (nem A4-es méret) |
| rögzítse | csúszka |
| Szélesség | 30,5 cm |
| Magasság | 18 cm |
| mélység | 11 cm |
| A fogantyúk magassága | 70 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | szürke |
| Komory | 1 |
| Zsebek | 3 |
| Méret | kicsi (nem A4-es méret) |
| rögzítse | csúszka |
| Szélesség | 30,5 cm |
| Magasság | 18 cm |
| mélység | 11 cm |
| A fogantyúk magassága | 70 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca R-RD-36-GCL Fekete
53.990 Ft
Férfi bőr pénztárca ROVICKY TWR-93 CAMEL
117.990 Ft
ROVICKY Női pénztárca
32.990 Ft
Női bőr pénztárca RH-24A-1-RS Piros
30.990 Ft
Női bőr pénztárca RH-24A-1-RS Fekete
30.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft