Leírás és Paraméterek
szélesség: 34cm magasság: 14cm mélység: 8.5cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | kék |
| Modell | 12 |
| Szélesség | 34 cm |
| Magasság | 14 cm |
| mélység | 8,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | kék |
| Modell | 12 |
| Szélesség | 34 cm |
| Magasság | 14 cm |
| mélység | 8,5 cm |
Hasonló termékek
Bőr tasak R-13213 Fekete
16.990 Ft
Vese tasak R-SN-01-12
16.990 Ft
Bőr táska R-3009-CLB Fekete
15.990 Ft
Bőr tasak R-13214 Fekete
18.990 Ft
Övtáska R-NER-8 Zöld
20.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft