Leírás és Paraméterek
Szélesség: 40cm
Magasság: 15cm
Mélység: 9cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | többszínű |
| Modell | 02 |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 15 cm |
| mélység | 9 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | többszínű |
| Modell | 02 |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 15 cm |
| mélység | 9 cm |
Hasonló termékek
Övtáska R-SN01 04
1.990 Ft
Övtáska R-SN01 05
1.990 Ft
Övtáska R-SN01 06
1.990 Ft
Rovicky övtáska R-SN01 Fekete
1.990 Ft
Övtáska R-WB-J03 Fekete-vörös
2.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft