Leírás és Paraméterek
RPX-24A-ML-7875 PIROS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 19 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 19 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
5.990 Ft
ROVICKY 1509-GOAN RFID bőr pénztárca
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft