Leírás és Paraméterek
szélesség: 40cm
magasság: 25cm
mélység: 20cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | többszínű |
| Szélesség | 40 cm |
| Hosszúság | 25 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | többszínű |
| Szélesség | 40 cm |
| Hosszúság | 25 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
Hasonló termékek
Utazótáska R-TL15608-15
4.990 Ft
Táska R-TZ15605-DP szürke
4.990 Ft
Utazótáska R-TL15608-01
4.990 Ft
Torba R-TZ15605-DP Zöld
4.990 Ft
Utazótáska R-TL15608-04
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft