Leírás és Paraméterek
RV-7680278-BCA FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
RFID bőrtárca ROCICKY 326-CVT Fekete
5.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft